Вже неодноразово наголошувалось на тому, що весь простір G-Museum є унікальним поєднанням минулого і сьогодення з чітким вектором направленості в інноваційне майбутнє. Так от саме своєрідним порталом у майбутнє у цьому просторі виступає неймовірна експозиція про «Життя і діяльність Сергія Виноградського. І можливість переходу в цей портал сьогодні реалізовано завдяки зусиллям громадської спілки Up_To_Future, що впроваджує інноваційні соціальні проєкти під керівництвом доктора медичних наук, професора Андрія Горбаня. Четвертий поверх G-museum з гостинністю та радістю відчиняє двері для тих, хто не зупиняється на досягнутому постійно шукає більшого!


З усіх поверхів будівлі G-museum саме четвертий поверх є унікальним. Це окремий сучасний Open space простір, зі своїм винятковим обладнанням, науковою бібліотекою та науково-дослідною лабораторією. Все це стало можливим та було втілено в життя завдяки підтримки родини мецената, професора медицини Миколи Гуменюка. Open space являє собою майданчик для вільного спілкування, обміну знаннями, творчості та проведення цікавих лабораторних дослідів. Це територія для професійного та світоглядного розвитку майбутніх науковців та коворкінгу з визнаними представниками бізнесу, наукової та освітньої спільноти.


А головне - це єдина мета, з якою було створено об’єднання груп соціальних проєктів громадської спілки Up_To_Future. Всі проєкти Open space націлені на розвиток наукового та світоглядного потенціалу української молоді, яка прагне створювати інновації задля збереження життя і здоров’я людства.


Наразі на вас чекає захопливе знайомство із соціальними проєктами громадської спілки Up_To_Future: G-School, G-Нub, Winogradsky Club та стартап проєкт передових ультразвукових досліджень HandyUsound


Давайте ознайомимось з кожним із проєктів окремо.

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ G-SCHOOL (ШКОЛА ПРИРОДНИЧОГО НАПРЯМКУ «ГОРОДОК»
СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ G-HUB
СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ WINOGRADSKY CLUB
СТАРТАП ПРОЄКТ HANDYUSOUND

Також слід зауважити, що усі соціальні проєкти Громадської спілки Up_To_Future є унікальними, взаємодоповнюючими і взаємоінтегрованими та створюють наступність у розвитку творчої особистості кращих представників української молоді.

TELEGRAM КАНАЛ
Підпишіться на наш telegram канал за посиланням нижче
ПЕРЕЙТИ
2023 © Інноваційний музей на Хмельниччині G-museum
сайт розроблено громадською спілкою UpToFuture
×
«ЖИТТЯ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ С. ВИНОГРАДСЬКОГО»